Sedef hastalığı tedavisi evde: en hızlı yolu

Hızlı ve güvenli bir tedavi mümkün olduğunda hasta sopa hekimin tavsiyelerine uymak ve bu kurallar bir dizi, ayrı ayrı tasarlanmış.

sedef hastalığı tedavisi evde

Doğru tedavi sedef hastalığı için evde birden fazla vurgulamaktadır.

Faktörler başarılı bir tedavi

Tüm insanlar ile karşı karşıya sedef, rüya sonsuza kadar kurtulmak. Bu kronik bir hastalığı karşı olan hiçbir ilaç yoktur, yetenekli iyileşmek için tamamen.

Her şekilde etki odaklı kurtarma, derinin ve en uzun süreli remisyon. Çünkü tedavi aramak için en uygun yöntemler için uygun olan her durum bir hastalık.

Hedeflediğimiz tedavi sedef, evde izleyin birden çok anahtar kelime kuralları sağlayacak en kaliteli, güvenli ve uzun süreli sonuç.

 1. Kapsamlı bir etkisi vardır. Sadece böyle bir yöntem hastalık mücadele yardımcı olur en iyi şekilde. Çoğu insan tedavi sedef evleri ve istisnai durumlarda gerekli zorunlu yatış. Kurtulmak için psoriatik plaklari plaklar, gerek güvenmek belirlenen karmaşık ilaçlar ve tedavi yöntemleri. O, farklı içerir hap, merhem, fizyoterapi, güneş banyosu vb. Listesi yolları doktor ayrı ayrı seçer. Evrensel şema yoktur.
 2. Eğer sedef hastalığında belirtiler tezahür içinde, o zaman mücadele döküntüleri olabilir hafif, güvenli anlamına gelir. Acele etmeyin, taşımak için güçlü ilaçlar. Onlara gerek yok, erken bir aşamada. Eğer sedef hastalığı başlamış, daha sonra kurtulmak için tek yol büyümeleri olacak ders hormonal ilaçlar.
 3. Cilt nemlendirme. Ne olursa olsun, ne Nine tarifleri ve eczane zincirleri ilaçlar yararlanacaksınız, sedef hastalığı, cilt kurur. İhtiyacı sürekli nemlendirir. Unutmayın düzenli olarak kullanmak için özel kremler ve losyonlar.
 4. Net bir zaman çizelgesi. Evde tedavi çok daha etkili olur, eğer kesinlikle izleyin grafikler ilaç, prosedürler, güneşlenme ve diğer bileşenleri kapsamlı bir tedavi.
 5. 2 ve daha fazla yöntemi aynı anda. Teknikleri geleneksel tıp çok, ancak birlikte birkaç tarifleri ile birlikte sen-ebilmek değil almak istediğiniz efekti. Her yolu kullanın alternatif olarak, görmek için ne aracı oldu, ne tetikledi, yan etkileri.
 6. Sonları dersler arasında. Hatta güvenli halk ilaçları sedef hastalığı, uygulamalı ders, sonra zorunlu bir ihtiyaç molası. Normalde o yaklaşık 2 hafta ila 6 ay.
 7. Sedef hastalığında tedavi evde mutlaka eşlik periyodik ziyaretler dermatolog. Bunun için, doktor kontrollü boyunca hastalık olabilir zamanında ayarlamak düzeni ortadan kaldırmak için verimsiz bir yoldur ve yeni bir tarif ekleyin.

Bazı hastalar unutmak yöntemleri, geleneksel tıp dahil, kapsamlı bir tedavi değildir, bağımsız bir araç. Sadece doğru birlikte farklı teknikler gerçekleştirmek için yönetir pozitif dinamikleri bastırmak için aktif patolojik deri hücreleri. Elde sağlam ve uzun süreli remisyon.

Önemli uyarılar

Bir sedef hastalığı ile ilgili evde halk ilaçları, bazı hastalar unutmak gizli bir tehdit, bir kendi kendine tedavi. Eğer bir doktor ile konuşmak ve geçecek muayene, tedavi riski ile karşı karşıya tatsız sonuçları ve yan etkileri. Teoride etkili bir tedavi sarar geniş bir listesi için tehlikeli belirtiler ve komplikasyonlar.

İçin geleneksel tıp giderken, sadece parası, anlamak gerekir; bilmek ve kendi vücudu. Unutmayın, birkaç tuzaklar, son derece dikkatli bir şekilde tedavi edilmelidir ile mücadele edenler sedef evler.

 1. Tahammülsüzlük. Her organizma eşsizdir, çünkü kullanırken, aynı halk bir ilaç bir tepki olur ters. Bazı insanlar yaradılış halk yemek tarifleri ve onların bileşenleri tek tek. Değilse, bu konuda, onlar risk altındadır, yüz kızarıklık, kaşıntı ve güçlü bir yanma. Başlamayın mücadele ile sedef işleme hemen tüm yüzey etkilenen cilt. İle başlayın, küçük bir arsa ve tepkisini izleyin kapak. Daha da iyisi testleri ve emin olun, hangi maddeler var kontrendikasyonlar ve hangi bileşenleri mutlaka silinmelidir.
 2. Yemek. Hatta uzmanlar tarafından modern tıp ' bazı büyükanne tarifleri. Onların etkili bileşenleri katkıda iyileşme. Ama sorun yatıyor pişirme ilaçlar. Bazı merhem, tentür veya bitkisel çaylar harcamak birkaç saat, bazen birkaç hafta. Artı, en ufak bir sapma bileşik etkileme yeteneğine sahiptir doğru dozaj ve dönüp gevşek bir tatsız sonuçları.
 3. Düşük verimlilik. Biz zaten konuştuk, her vücut tektir. Garantisi yok, her tarifleri olacağına, verimli ve sedef hastalığı ile başa çıkmak için yardımcı olacaktır. Büyükannesinin tarifleri olmayan ilaçlar resmi tıp, yani toplu bunlardan gerçekleşti klinik olarak test edilmiştir. Çünkü onların uygulama ile karşılaştırılabilir bir deney. O yetenekli bir insana nasıl başarılı bir iyileşme ve bozulma durumu.

Eğer sorumlu bir yaklaşım, kendi tedavisi için evde ve uygulamak için sadece kanıtlanmış ve güvenli yollar zaten yakında ile başlangıç tedavisi olumlu sonuçlar göreceksiniz.

Ne zaman bir sözde halk şifacı sağlar hasta, o kurtulmak pul mahrum sonsuza kadar kullanarak şaşırtıcı aracı değil, inanın. Bu sıradan şarlatanlar, çalışan nakit bir insan yazıklar olsun.

Hiçbir evcil ya da modern tıp yöntemleri değil güçlü-e doğru iyileşmek sedef. Eylem en pahalı ve en yeni yolu çok odaklı bastırma belirtileri.

Popüler araçları

Daha hızlı başlar, tedavi olmak ve daha yüksek bir olasılık bastırmak hastalık aşamasında gelişimi. Çalışan durumlarda sadece güven uzman. İle birlikte yüksek performanslı geleneksel tıp tedavisi sonuç verebilir.

popüler araçları

Arasında en popüler araçları, yardımcı tedavi sedef, evde bağlıyor:

 • soda;
 • kezzap;
 • gres;
 • propolis;
 • tar.

Onları uygulamak, bağımsız veya yapılan ekleme ile diğer bileşenler, merhemler, losyonlar ve diğer araçların dış.

 1. Tedavi için gres ve katran verirler ve sadece etkilenen sedef deri bölgeleri. Önemli tutmak bir araç tam anlamıyla 10 dakika, sonra iyice durulayın. Terapi bir artış anlamına gelir uygulama süresi 10 ila 40 dakika. Her gün kıyafet tam anlamıyla 2-3 dakika, daha fazla değil. Temizlemek için en iyisi ılık su ve sabunla, sonra gündüz nemlendirici kremler. Tedavi daha fazla 14 gün. Sonra ay için bir mola yapmak ve dersi tekrar;
 2. Kabartma tozu arasında en yaygın bileşenler eklenir ve halk ilaçları. En basit tarifi oluşmaktadır soda ve sıcak su. Elde edilen karışım cilde uygulanır ve tevkif birkaç saat. Bunu yaparsanız kompres kullanın 500 ml su 3 yemek kaşığı soda;
 3. Başka bir popüler yolu tedavi Nine yöntemleri kullanarak temel bakır sülfat. Yoğunluktaki balyaları doğramak doğranmış aracı ile karışık gri oranlarda 50 50 gram. Buraya aynı yapmak gerekir 150 gram hayvansal yağ ve 25 gram katran ve kırlangıçotu. Tüm bu pişirin 15 dakika su banyosunda. Ne zaman bir araç soğuduktan sonra, onlara yağ cildi daha sık günde 1 kez;
 4. Propolis nasıl etkili bir kocakarı ilacı olarak kullanılır merhem. Onun hazırlanması için alın 50 gram öğütülmüş propolis ve 500 gram tereyağı bir ön erimiş. Bileşenleri karıştırılır ve soğumaya bırakılır. Uygulamadan önce merhem ve kompres olarak etkilenen cildi daha iyi işlemek için hidrojen peroksit. Kompres uygulanır, 10 saat. Daha fazla bilgi için her gün 3-4 hafta.

Orada çok sayıda yemek tarifleri, yemek pişirmek için uygun olan mevcut bileşenleri ve bunları kolayca bulmak için ev. Daha karmaşık bir ilaç.

Tüm ilaçlar ev uygulamaları için temel başarıları, geleneksel tıp, ayrılır iç ve dış olarak. Yalnız kabul ağızdan, ikincisi uygulanan hasarlı cilt alanları.

Yemek tarifleri, dahili alımı

Önce tedavi, sedef kullanarak, kapsamlı bir tedavi, bir doktor gerekli muayeneleri yapacak ve inceleyecek analiz sonuçları. O seçecek, uygun ilaçlar ve mümkün tek tek yapmak sizin tedavi.

Tamamen güvenmek büyükannesinin yöntemleri değmez. Etkisi elde birleştirildiğinde etkili yolu kurtulmak sedef.

Düşünün en kullanışlı ve basit hazırlamak.

 1. Defne yaprağı. Oldukça hızlı tarifi suyu bir içki için günde 3 defa 100 ml, bir hafta boyunca. 2 su bardağı su ihtiyacınız almak için 20 gram yaprak ve kırmak, onu küçük parçalar halinde. Üzerine kaynar su dökün ve kaynatın 10 dakika. Suyu soğuduktan sonra, ihtiyacınız süzün. İlaç hazır.
 2. Otlar bir arada. Tarifi suyu içerir: papatya çiçeği (4 büyük kaşık), herb st john's wort ve üç renkli menekşe (3 yemek kaşığı), döküm kırmızı yabanmersini miktarda 2 yemek kaşığı. Zorluk önce her yeni kabulü gerekir pişirmek için taze, kaynatma. 1 kaşık karışım için gerekli 1 su bardağı kaynar su. Ona kıyafet özü (kadar bitki karışımı), ve ısrar 30 dakika. İçmek gerekir sabah.
 3. Celandine. Gerek kelimenin tam anlamıyla bir çay kaşığı bitki, bir bir dökülür, 200 ml kaynar su. Israr içki gerekir 30-40 dakika daha az. İçmek, kahvaltıdan önce, öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden 30 dakika önce öğün. Kesinlikle uyun dozu, çünkü bu bitki zehirli.
 4. Arpa. Basit yemek tarifi, yemek pişirmek için ihtiyacınız olan 2 büyük yemek kaşığı un, arpa ve 1 litre sıcak su. Bileşenleri ısrar soğutucuda 4 saat. Kullanmadan önce emin olun süzün. En fazla 5 günde bir kez alınması tavsiye edilmez. Tek kullanımlık ise 75-100 ml.
 5. Deniz topalak yağı. Karmaşık bir şey bu tedavisi yok. Sadece yağı satın almak ve her gün. Bir kerelik alımı ise 1 çay kaşığı. Daha 1 kez günde almaya değmez.

Ekleyerek, bu bitkisel çaylar ve tentürler doğru, dengeli bir beslenme, başarırsanız, kısa bir süre içinde elde etmek için mükemmel sonuç.

Yemek tarifleri ve dış mekan uygulamaları

Sedef etkiler deri kapakları, oral araçları hareket çok etkili ilaçlar gibi dış mekan uygulamaları için.

Eczaneler geniş bir yelpazede doğal merhem kullanarak güvenli bir bitki bileşenleri. Birçoğu düşünülerek belirlenmiş bir verimlilik halk ilaçları. Bu yüzden tarifler bir dizi alternatif tıp yaratılması için temel oldu modern farmakolojik ilaç.

Kullanarak, halk yemek tarifleri, harici kullanım, yönetmek, azaltmak tezahürü belirtileri, kurtulmak için hoş olmayan duyumlar ve hızlandırmak için eylem oral ilaç.

Düşünün birkaç popüler merhemler, kremler ve:

 1. Yumurta, sirke ve tereyağı. 1 yumurta bir bardak yağ ve sirke. Bileşenleri karıştırılır ve mal buzdolabında 7 gün. Elde edilen merhem işleyin psoriatik plaklar 5-8 kez bir gün.
 2. Domuz yağı. Bu temel olarak hizmet vermektedir, nereye eklenir buruk sedum, önceden cevapsız kıyma, 2 büyük yemek kaşığı kafur. Tüm bu ısıtılır ve karıştırılır. Soğuduktan sonra merhem hazır. Uygulamak için genellikle 3-4 kez bir gün için değmez.
 3. Losyon kırlangıçotu. Etkili bir araç gelip bize büyükanne. Losyon ile elde preslenmiş taze kırlangıçotu. Düzgün bir ilaç olduğundan, zehirli ve aşırı doz olumsuz etkileyecek bir cilt durumu. Yardımcı olur sadece erken geliştirme aşamasında psoriatik plaklari, döküntü.
 4. Bitkisel banyoları. Yemek için dozaj banyo büyükanne tavsiye kullanmak kombinasyonu serisi, papatya, misk adaçayı, kırlangıçotu. Onları alıp eşit miktarda dökün sıcak su 1 oranında 10. Aracı demlenir 30 dakika sonra, ardından bir kokteyl bardağına gerginlik dolu banyo. Hoş bir duygu prosedür eşliğinde etkin bir iyileşme cilt.
 5. Tuzlu su havuzu. İçin böyle bir prosedür eşit uygun düz ve deniz tuzu. Tarifi kolay ötesi. Yazın küvet sıcak su ve uykuya dalmak oraya tuz bir paket. Zaman içinde dağılır, uzan ve keyfini 15 dakika. Bu tür tedaviler, izin her gün, ama daha fazla değil, bir hafta.
 6. Kompres sarımsak. Temizleyin birkaç dişleri bu kostik ürün ve ez onları. Sarımsak kıyılmış dökülür kaynar su (200 ml) ve demlenir 2 saat. Alınan aracı kullandıkları bir kompres olarak. Birden fazla puanlama bir gün.

Bu küçük payı olan tarifleri var bize büyükanne ve büyükanneleri. Bazı ilaçlar zaten yüzlerce yıl, diğer açtı son zamanlarda.

Çalışın, deneme, deneyerek kendisi için farklı ilaçlar. Muayene ettirmeniz, doktorunuza danışın ve tanımlayın listesi, yasaklanan ve izin verilen bileşenleri. Olun sağlıklı!

20.09.2018