Nasıl tedavi sedef, sonsuza kadar - alerji Tedavisi

Deri sezon akut pullarla kaplıdır, küçük bir döküntü. Tüm bu ağrı eşlik, güçlü bir yanma, kaşıntı, lezyonlar, eklem, kas dokusu ve lenf düğümleri.

nasıl tedavi sedef sonsuza kadar

Önemli! Hastalığın gelişimini tetikleyebilir alkol, stres, yanlış beslenme ve bazı ilaçlar. Buna ödem kaşıntı ve döküntü gerekli, kapsamlı bir tedavi içeren tedavi, eşlik eden hastalık, uyum önleyici diyet, vücut temizliği.

Rasyonel tedavi şeması sedef:

 • Yerel tedavi hasarlı dermis. Bu amaçla kullanılan solüsyonlar, kremler veya merhemler, çamaşır işler sakat uzanıyor.
 • Yokluğunda etkinliği, tedavi reçete ultraviyole ışınları B-tipi. Tedaviler bir dizi bağlıdır ihmal, hastalığın doğası.
 • Sistemik tedavi. İntravenöz ilaç infüzyonu ve enjeksiyon seviyeye çıkarmaya iyileşme döneminde. Ağır durumlarda, belki de uygulama için özel bir ilaç.

Sedef hastalığı – sistemik patolojisi, bu nedenle iyi bir ektir ana tedavi olacak doğru beslenme reddi, zararlı alışkanlıkları, sayısını azaltmak stresli durumlardan. Bu-ecek kurtarmak bağışıklık sistemini güçlendirmek için koruyucu vücut fonksiyonlarını azaltacak bir tezahürü belirtileri hastalıklar.

Evde tedavi ilkeleri:

Hiç bir doktor mümkün değil, soru cevap, tedavi edilebilir mi, sedef sonsuza kadar, ama orada bir metodoloji sağlayan maksimize gün remisyon. Belirtileri hafifletmek hastalık izin merhemler, kremler, jeller ve solüsyonlar (otc ve reçeteli), ilaç, deterjan, banyolar, bitkisel çaylar ve otlar.

Hızlı tedavi, sedef için yardımcı olacaktır sadece bağlılık temel kuralları:

 • düzenli bakım;
 • uyum açıklamaların ilaç önerileri dermatolog ve grafikler ilaç;
 • zaman, hiçbir belirgin belirtiler daha iyi kullanmak, reçetesiz ilaçlar yerel eylem, ilaçlar, bitkisel bazlı,;
 • tedavi seçili olmalıdır özellikleri dikkate alınarak vücudun, hastalığın seyri;
 • önce uygulayın sorunlu bir yer, bir merhem ya da krem, cilt, hafifçe temizlemek pul ve kabuklar (yerine koyma, onları hasta ilaçların etkisini artırır);
 • uygulamak için sadece bir araç, bir yerel eylem veya önlemek için ilaç, alerjik reaksiyonlar, ek olarak, bu bir fırsat verir kendi etkinliğini belirlemek;
 • terapi kursları arasında molalar ve bir süre sonra değiştirmek için bir merhem veya ilaç ortadan kaldırmak için bağımlılık;
 • anlamaya getirerek, döküntü belirir vücudunda, bazen sedef hastalığı tedavi edilebilir, ortadan kaldırarak, bir tahriş edici bir faktör.

Bağımsız sedef tedavisi uygulama içerir dermatolojik ilaçlar olan mükemmel bir anti-inflamatuar özelliklere sahip. Nasıl yenmek sedef ile benzer bir karışım: menekşe yaprağı, 3 renkli ve kırlangıç otu-10 gr., bir bardak su için. Koyun yavaş ateşte, azap 20 dakika Almak için 50 ml 1 kez/gün yemeklerden önce.

Birçok hasta kurtarmak sedef kullanarak ev merhem. En etkili tarifler:

 • Huş tar – 60 gr., vazelin – 40 gr., tentür sofora 0,5 kabarcık. İyice karıştırın, demleyin, 12 gün karanlık bir yerde. Aracı devrilen psoriatik plaklar, eğer onlara, her gün başa hasta yer.

Kendi kendine tedavi anlamına gelmez sistematik bir dermatolog danışmanlık artık gerek yok. Sadece o testten sonra kesin olarak kurtulmak sedef sonsuza kadar, bu tabii ki mümkün.

Önemli! Yeni reçeteli ilaçlar dermatoloji alanında, önemli ölçüde hafifletmek belirtileri, hastalık, iyileşme süresini artırmak. Ama bunları atamak sadece doktorunuz ile bireysel bir hasta için tasarlanmış.

Fizik tedavi ve alternatif yöntemler

Gidermek için sedef hastalığı aktif olarak kullanılan farklı fizyoterapi uygulamaları sunulmaktadır. Nasıl sil psoriatik plaklar olmadan ilaç ilaçlar:

 • PUVA tedavisi veya fototerapi – etkisi, sorunlu yerleri vasıtasıyla ultraviyole. 2 saat önce yordamı, hasta kabul ilacın geçirerek, cilt hassasiyeti ışınları. Sedef mağlup 80%.
 • Plazmaferez. Yordamı kullanarak kan gösterilir toksik maddeler, mantar, patojen yükünü böbrek, karaciğer, vücudun savunma sistemini ve damarları.
 • Kriyoterapi – etkisi, etkilenen özel bir gaz karışımı ile düşük sıcaklıklarda.
 • İntravenöz temizleme lazer darbeleri, temiz bir plazma. Ana avantajı teknikleri – hiçbir olumsuz etkileri.
 • Hemosorption. Kan geçer temizliği ile jelleştirici, katkıda toksinlerin ortadan kaldırmak.

Terapi balıklar ile en iyi ve en güvenli yöntemlerle kurtulmak sedef. Popüler cilt temizliği kullanarak küçük balık Garra Rufa. Canlıları yiyerek eski hücreler kaldırılır psoriatik döküntüleri ağrı olmadan doğal bir şekilde. Masaj, kan dolaşımını artırır.

ıchthyotherapy

Tedavi edilir mi, sedef hastalığı ya da hayır, hastalığın şiddetine bağlıdır, bireysel organizma. Herhangi bir önleme yöntemleri ve tedavisi ile tutarlı olmalıdır doktor.

Nasıl önlemek için regresyon

Önleme her durumda tamamlar herhangi bir terapi. Ana görevi bir doktor önlemek için tekrar psoriatik plaklari lezyonlar deri.

Uyarmak gelişimi patoloji sonrası remisyon sağlayacak:

 • kontrol hücrelerdeki metabolik süreçleri sedef;
 • bağışıklık bastırma ile steroid olmayan ilaçlar (atanan tüm hastalar tedavi edilmiş, sedef hastalığı);
 • kan yerine yardımcı akut boyunca patoloji, önler tekrarlayan lezyonlar.

Önemli! Üzerinde olumlu bir etkisi cilde sahip su, mineral, doğal kaynaklar ve Ölü deniz, doymuş, farklı vitaminler ve eser elementler doğal olarak. Yüzme gibi göllerde geri yükleyebilirsiniz etkilenen dermis.

Geleneksel ve geleneksel tıp, ne yazık ki, doğru cevap, sedef hastalığı tedavi edilebilir. Bir hastalık vardır, otoimmün bir karakter, büyük ölçüde engellemektedir onunla mücadele. Orada birçok reçeteli ilaçlar yanı sıra fonlar yerel eylem kullanarak hangi azaltmak için hastalık belirtileri. Ama kullanmadan önce bir doktora danışmak gereklidir.

07.09.2018