Gibi görünüyor sedef elinde fotoğraf

Sedef hastalığı ve onun görüntü fotoğraf elinde çirkin görünüyor ve başka bir kişinin neden olan bir saçmalık. Özellikle lekeler büyür ve yayılma büyük araziler el. Bu form mahrum olarak ifade edilir çeşitli dermal plaklar özelliği var kalkmasına. Hastanın sedef bölge lezyonları farklı olabilir ve taşımak için sınırlı bir hava.

sedef elinde fotoğraf

Sedef bölgesinde, dirsek büküm dış tarafında belirgin olarak kırmızımsı döküntü. O hızla büyüyor ve varlık konsolide, yüzey, genellikle, beyaz renk genellikle neglecti. Ağır vakalarda görülebilmektedir bazı çok önemli noktalar kapsayan tüm yüzey dirsek. Sık sık omuz ve koltukaltı da etkiler sedef.

Arka yüzeyi el oluşabilir çeşitli boyut plak kırmızımsı renkte. Son zamanlarda ortaya çıkan lekeler olacak, soluk pembe, zamanla onlar karartmak ve kızarır. Sakin bir dönemde hastalığın seyrini plak sararır. Bir ileri durumlarda lekeler birleşerek vurmak, büyük bir cilt yüzeyi el ve olması mavimsi bir renk tonu. Özelliklerine bağlı olarak deri kapak görünebilir mottling, özellikle bölgesinde kıllar. Avuç içi karşılaşabilirsiniz şeritler şeklinde kabarcıklar.

Parmakları üzerinde yer alan eklem, deri döküntüleri eşlik ödem. Kendilerini ve eklem dokusu genellikle etkilenen bir hastalık, bu bir fenomen olarak adlandırılan arthropathic sedef. Bir başka bakan da sedef hastalığı olabilir siğil büyümeleri. Ve diabetes mellituslu hastalarda, deri kaplı kabuk üzerinde istediğiniz bir alanda döküntüleri. Formu bu tür sedef hastalığı denir eksüdatif. Mantar hastalığı ayak bir el verebilir komplikasyonlar ve çivi vurmak bir sonucu olarak onlar çökmeye başlar.

İlk sahne elinde (fotoğraf)

Başlar, sedef küçük, döküntü bir kişi yanlışlıkla kabul alerji. Fark böyle papule imkansız, genellikle görünür aniden, arkasındaki fırça ya da parmaklarınız arasında.

İlk aşamada psoriatic plaklar elinde çok küçük, daha büyük, maç başları, böyle bir döküntü olarak adlandırılan sedef noktalı. O soluk pembe renkli, parlak ve pürüzsüz bir yüzey. Bir süre sonra bu yüzey, beyaz pullarla kaplı, kolayca çıkarılabilir. Erken aşamalarında, psoriatic döküntü büyüyor, ortaya çıkan yeni papüller, yavaş yavaş yayılan bir cilt. Ya da zaten varolan lekeler büyür boyutlarda içine büyük bir plak.

Biri ilk belirtileri ilerleyici hastalık, dökülmeye başlayan orta bölge psoriatic noktalar. İlk aşamada hasta hissediyorum kaşıntı, farklı bir güç. Çizilme etkilenen bölgede oluşur bir fenomen isomorphic sedef reaksiyonlar. Eğer devam etmek zor penye psoriatic deri bir yama, bir şey yapabilir, kan, ne diyor hakkında denique punktum kanama.

Nadir durumlarda, hatta erken hastalık, pul olabilir absorbe seroznuu sıvı, oluşan kan. Genellikle bu sıvı sarımsı bir renge sahiptir, iliklerine kadar onu, pul haline soyma, ve eğer onu kabuğu, altında deri nemli.

Ne kadar süren ilk dönemde söylemek zor, ve bu da çeşitli etkenlere bağlıdır. Genel durum insan sağlığı, tedavi yöntemi ve dokunulmazlık. Genellikle ilk aşaması birkaç hafta sürer.

Sedef çocuk (fotoğraf)

sedef hastalığı dirsek fotoğraf

İlk adımı sedef çocuğun kolayca karışabilir alerji ya da zayıflık. Ve bu bir sorundur, çünkü doğru teşhis tedavinin etkinliğini bağlıdır.

Çocuk belirtiler sedef biraz daha farklı bir yetişkin. Bebeklerde mantar hastalığı şeklinde kendini gösteren küçük kırmızı lekeler, daha yetişkin onlar peel. Bazı hastalıkları tetikleyebilir ortaya çıkması sedef hastalığı, çocuklarda, örneğin, enfeksiyon, otitis media ve farenjit. Genellikle sedef hastalığı görünür cilt kıvrımları, bu yerlerde bir çocuk hissediyor kaşıntı.

Ağır formları sedef hastalığı neden olabilir bazı ilaçlar ve duygusal bir gerilim. Bu gibi formlarda mahrum bir çocuk, genellikle, ihtiyacı, yatış, örneğin, o-ebilmek var olmak püstüler psoriasis. Bu tür sedef hastalığı tanısı seyrek. Görüntülendikten sonra plaklar yaklaşık birkaç hafta sonra başlar, birleştirme sonucu oluşan büyük bir papül. Ortaya dökülüyor ve görünür şişlik.

Var ve doğuştan gelen bir tür sedef, ne zaman bebek zaten hasta doğar. Böyle vakalar çok nadirdir, ama yine de vardır, ve acil tedavi gerektiren.

Ayrıca sedef öncesinde artrit gelişimine bir çocuk. Ve ortalama tahmini psoriatik artrit gelişen bir on yıl sonra, ilk deri lezyonları, sedef. Genellikle hastalık yayılır, ayak eklemleri ve el. Bu çocuk şikayet ağrısı bu alanlar, özellikle bir anda fiziksel aktivite.

Sık sık cilt geçen önündeki yenilgi tırnak. Uzun yıllar bu özellik, tek bir bulgusudur sedef hastalığı geliştirme.

????? Sedef hastalığı vücut bölgeleri neden çocuğun rahatsızlık, tiksinti, utanç duygusu. Bu doğrudan bir şekilde etkiler onun duygusal durumu. Sedef hastalığı neden olabilir bir ruhsal bozukluk, bir çocuk sık sık kapanır kendisi olur çekingen.

Sedef hastalığı tedavisi

Tedavisinde, sedef eller, en etkili olacak kapsamlı bir yöntem. Doktor atayarak herhangi bir ilaç, talebi dikkate hastanın yaşı, şekli, hastalık ve faktörler provoke nüks. Tedavi egzersiz sürekli değişen, bir tür maruz kalma diğer, yaklaşık her 3 ayda bir.

Tedavisinde dikkatle seçilir norm güç olarak vitaminler. Amaç diyet sedef bu desteği, asit-baz dengesi. Beslenme %60-70 oluşacaktır sebze ve meyve, su bolluğu, tercihen distile ve taze meyve suları.

Vitamin bileşimi sedef içerir:

 • Retinol, o destek olur, doğru içeriği keratin, cilt hücreleri.
 • Vitamin D içerdiği bazı merhem. Üzerinde yararlı bir etkisi cilt.
 • E vitamini, uyarır, metabolizma hücrelerde. Genellikle reçete olarak bir yağ çözeltisi.
 • B vitaminleri Bu da B1, B6, B12, 15. Onların reçete ya da seyreltilmiş olarak şeklinde ya da intramüsküler enjeksiyon.

Sedef hastalığı tedavisinde kollarında yaygın olarak uygulanan merhem, krem ve sprey:

 1. Shatilova merhem. Anti-enflamatuar etkisi ve doku onarımı teşvik cilt.
 2. Merhem tabanlı katran, öldüren bakteri ve kirleri ve ölü hücreleri temizler.
 3. Merhem, yağ bazlı. Bu merhem vermekteyiz kapsamlı etkisi bütün vücut.
sedef hastalığı ellerde tedavi

Sedef hastalığı tedavisi ile ışınları. Fototerapi.

 • Fotoferez (PUVA) etkisi uzun dalga ultraviyole ışınlama
 • Seçici fototerapi. Karışımı uzun dalga ve orta unda fototerapi
 • UVB ışınları. Fototerapi usawanhouse radyasyon

Tedavisi için halk ilaçları

 • Celandine. Eğer kullanmak için taze meyve suyu bu bitkinin, o zaman büyük olasılıkla temiz cilt papüller. Ayrıca dış mekan uygulamaları için kullanmak merhem, kırlangıçotu.
 • Kök kaynatma hindiba. Suyu emdirilmiş bandaj, bir uygulanır derinin etkilenen.
 • Kurutulmuş buğday çimi. Çözüm bu kökleri için kullanılan banyolar. İyi bir tedavi, sedef parmaklar.
05.09.2018