Diyet sedef: tablo ürün detay olamaz ve var sedef

Temel diyet varsa, sedef hastalığı, bakımı, asit-baz dengesi vücut. Dahası alkali bir reaksiyon olmalıdır çok daha fazla asidik.

diyet sedef

Bu nedenle, günlük diyet ürünleri sedef oluşmalıdır üzerinde 65-75% alcali formando ve 25-35% asit oluşturan. Öncelikle alkalin formando için sebze ve meyve. Bu acidic ilgili ürünler, içeren protein, nişasta, yağ ve yağlar, et ürünleri, tahıl, krem, peynir, patates.

İlk etapta gıda, sedef ima büyük bir içme suyu, bir günde tüketilmesi gerekir 7-10 bardak. Daha iyisi içki sadece arıtılmış saf su ve taze sıkılmış meyve suları.

Çok sayıda yemek tarifleri ve diyetler, cogitavit ve özenle seçilmiş eğitim sürecinde bu hastalık, daha anlaşılır ve basit anlamak için kalır diyet hazırlanması ve doğru besin alımını tamamen tatmin edici ihtiyaçlarına katkıda.

Deneyin ve karar verin ne diyet sedef daha uygun olur.

Diyet ve beslenme sedef

Yani, bazı kurallar ve öneriler, beslenme, sedef, nelerden oluşmalıdır doğru diyet:

  1. Gerekir için ideal bir diyet üç bölümden oluşuyordu, taze sebze ve meyve. Her şeyden önce, bu salata pancar, havuç ve lahana. Ayrıca temel diyet eklemek gerekir kök kereviz, soğan, sarımsak, kimyon, dereotu, salatalık, vb.
  2. Başka bir kısmı diyet mutlaka oluşmalıdır protein (ayçiçeği çekirdeği, çiğ fındık, protein, tavuk, yumurta, yağsız et).
  3. Ve son bölümü için günlük rasyon sedef — buğday, inci arpa, bezelye ve fasulye. Bir artı olacak kullanımı doğal tatlılar — hurma, kuru üzüm, kuru kayısı.

Ne var olamaz sedef

Öncelikle, diyet sedef olmalıdır olmadan, narenciye, çikolata, tam yağlı süt ile büyük bir yağ. Değil, büyük miktarlarda bal ve ürünleri, bulunduran kırmızı pigment, bu içerir, domates, biber, çilek ve diğer — bu ürünler edilemez bir şey var sedef hiçbir durumda.

diyet sedef ne var

Doğru beslenme sedef — teminat, iyi bir cilt durumu, bu nedenle, çok gerekli iptali kullanımı ekşi, akut, füme, tatlı. Değer de dikkat edin tuz tüketimi, ve denemek ve kesmek onun tüketim ve diğer tuzlu gıdalar.

Yasaklı ürünler sedef, bu olanlar ebilmek var olmak alerjik reaksiyonlar son derece arzu edilir psoriasis tedavisi. Değer özel dikkat etmeleri, alkol, sedef, kullanımı için gerekli ölçüde sınırlamak.

Ne var sedef

En yararlı beslenme sedef bu addicting bitkisel yağlar ile doymamış asitleri oluşmaktadır. Bu asitler, sağlamak için gerekli anti-inflamatuar ve antialerjik vücut süreçleri.

Çalışmasını sağlamak için, karaciğer için gerekli olan gıdalar bol lif. Ayrıca lif, teminat olarak düzenli bağırsak hareketi, denge mineraller ve yazılım normal metabolizma.

Bu nedenle önemli ürünler sedef, çeşitli salatalar, bitkisel yağ, tahıl, buğday ve yulaf, salata, sığır eti, karaciğer, peynir, süzme peynir.

Korumak için kale duvarları, damar, sağlık, cilt, tırnak, vücut her zaman gerekli vitamin ve sedef onları ihtiyaç artar zaman.

Diyet hastaları için sedef de içermelidir, b grubu vitaminler, A, B ve D Buna otelinde sağlık, tırnak, saç, cilt, vitamin, sedef neden sipariş durumu sinir sistemi.

Diyet sedef hastalığında mutlaka etkin olmalıdır pancar. İçerdiği b vitaminleri, provitamin A ve çok sayıda organik sodyum, iyot, çinko, manganez, demir, magnezyum vb.

Açlık sedef

diyet sedef olamaz

Diyet sedef içerir zorunlu temizlik vücut, ve bu bize yardımcı olacaktır açlık sedef (haftada 20 veya 30 saat açlık). Kenara deneyin bir gün boyunca olan bir şey yemeye ve içmeye, buna distile su. Bir gün sonra oruç, sabah yemek, salata, pancar, havuç ve lahana, içki manastır çayı sedef, daha sonra tekrar belirli bir diyet.

Sonra sonucu açlık ve diyet uyum sedef kuyruklu, ve zaten 2-3 hafta hissedilebilir durumunu iyileştirmek için vücudun. Unutmayın alkol bu, geçerli değil.

Bir davranış, zaman giderek saygı diyet sedef fark nasıl değişir, deri durum artık bir sıkıntı, engel, özgür, sakin bir hayat olmadan, açıkça, belirgin bir iz sedef.

13.08.2018